Raspored utakmica

Raspored utakmica u ligama OS FBiH

U prostorijama OS FBiH, dana 3.9.2019.godine, obavljeno je izvlačenje takmičarskih brojeva za ekipe koje se takmiče u ligama OS FBiH u takmičarskoj sezoni 2019./2020.

Izvučeni su takmičarski brojevi ekipa u ligama kako slijedi:

 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA SJEVER

1 OK “Bihać“ Bihać
2 OK “7 Lukavac“ Lukavac
3 OK “Galeb”  Brčko
4 OK “Bosna“ Kalesija
5 OK “Sloboda“ Tuzla
6 OK “Gradina-Herceg“ Srebrenik
7 OK “Napredak“ Odžak
8 SLOBODAN

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA 


 

SUPERLIGA MUŠKARCI - GRUPA JUG

1 OK "Breza 1934" Breza
2 OK "Blok-Block Out" Zenica
3 OK "Ilidža" Ilidža
4 OK "Olovo" Olovo
5 SLOBODAN
6 OK "Ilijaš" Ilijaš
7 OK "Krivaja" Zavidovići
8 OK "Mladost" Žepče

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA SJEVER

1 OK “Čelik-R” Zenica
2 ŽOK “Kakanj” Kakanj
3 ŽOK “Bosna” Kalesija
4 ŽOK “Bihać” Bihać
5 ŽOK “Orašje” Orašje
6 ŽOK “Žepče” Žepče
7 OK “Maglaj” Maglaj
8 OK “Gradina-Herceg” Srebrenik
9 ŽOK “Napredak” Odžak
10 ŽOK “Gračanica Fortex” Gračanica

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

SUPERLIGA ŽENE - GRUPA JUG

1 HOK “Čapljina” Čapljina
2 OK “SA Volley” Sarajevo
3 OK “Centar ORT” Sarajevo
4 ŽOK “Igman” Ilidža
5 ŽOK “Alipašino Polje” Sarajevo
6 OK “Ilijaš” Ilijaš
7 HŽOK “Smeč” Široki Brijeg
8 SLOBODAN
9 OK “Ilidža” Ilidža
10 OK “Troglav” Livno

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A1

1 OK “Sloboda II” Tuzla
2 OK “Kula-Gradačac II” Gradačac
3 ŽOK “Orašje II” Orašje
4 UOK “Mikasa” Tuzla
5 ŽOK “Lukavac” Lukavac
6 ŽOK “Lami” Brčko
7 OK “Stars” Živinice
8 ŽOK “Tešanj” Tešanj

pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

 

PRVA ŽENSKA FEDERALNA LIGA - GRUPA A2

1 OK “Breza 1934” Breza
2 OK “Student” Mostar
3 ŽOK “Željezara” Zenica
4 OK “Vogošća” Vogošća
5 ŽOK “Zavidovići” Zavidovići
6 SOK “Mostar II” Mostar
7 OK “Delminium” Tomislav Grad
8 SLOBODAN


 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA

  

ŽRIJEB PAROVA KUPA FEDERACIJE BIH ZA SEZONU 2019./2020.

 pdf-download-iconRASPORED UTAKMICA